Item Name | Price |
---|---|
Expert Answer #2778263 A local warehoule store sells 30 rolls of toilet paper for $18. What is the cost of one roll? Write ... | $5 |
TOTAL | $5 |
*We will send the purchase receipt to the email address you provide while making the payment.
"Answer will also be sent to your personal email"