A user account will be created using the provided details and answer will be
available to download on your DASHBOARD and a copy sent to your email address

Question Details

Item NamePrice
Expert Answer #2778263
A local warehoule store sells 30 rolls of toilet paper for $18. What is the cost of one roll? Write ...
$5
TOTAL$5

Payment Methods

*We will send the purchase receipt to the email address you provide while making the payment.

Securely Pay with

"Answer will also be sent to your personal email"

We Provide Services Across The Globe